logo DUFLEX                                                                                                                          logo calipot 

    Česky      English     Deuch                      Úvod           Konstrukce         Kalibrace         Dokumentace         Kontakt

 Konstukce skleněných kalibračních válců AKV

calibration pot range

 

Smáčené části kalibračních válců jsou navrženy s ohledem na maximální chemickou odolnost a životnost

Trubice kalibračních válců jsou vyrobeny z tvrdého a chemicky neutrálního borosilikátového skla vysoké kvality, které zaručuje průhlednost za všech okolností.

Příruby jsou nejčastěji vyrobeny z nerez oceli AISI 316 nebo z PVDF, materiálu s vysokou chemickou odolností vůči širokému spektru chemikálií.

Stupnice je gravírovaná a vybarvena přímo do povrchu trubice z borosilikátového skla, co umožňuje pohodlný rychlý odečet hodnot. Standardně jsou válce vybaveny objemovou stupnicí v ml, jiné stupnice jsou k dispozici na požádání.

Různé velikosti kalibračních válců vyhoví širokému spektru aplikací. Nejčastější objemy jsou od 250 ml do 5000 ml. Všechny velikosti můžou být dodány buď se závitovým, nebo přírubovým připojením.

Ochranný kryt vyrobený z nerez oceli poskytne maximální mechanickou ochranu v průběhu dopravy, údržby a provozu.

Jiné objemy a rozměry než standardní jsou k dispozici na požádání stejně jak speciální materiálové provedení  (PTFE povlak, PP, PE, PVC,  …)  a připojení (NPT, DIN, ASME, ..).

calibration pot PVDF                          calibration pot 5000